KONST / Litografier / Färglitografi 15893039
nr 1589 3039
Färglitografi
LeRoy Neiman (1921-2012), USA. Signerad, "Americas cup 19th challenge Newport". Färglitografi, bildmått: 60x72 cm, yttermått inklusive ram: 69x83 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:01:31
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr